Žiedai

Vyriški žiedai jį dėvinčiam vyrui suteikia ypatingą įvaizdį ir solidumą. Žiedai tinka tiek šventėms, tiek ir kasdienai. Vyriškų žiedų pasiūla yra labai plati, todėl neretai sunku išsirinkti specialiai Jums tinkantį papuošalą. Tam, kad būtų palengvintas pasirinkimo procesas, būtina išsiaiškinti keletą svarbių detalių: papuošalo dėvėjimo galimybes, derinimą su kitais papuošalais, gyvenimo būdą, stilių, bei vyro amžių. Klasikinis gaubtas ar modernus tiesus, siauras ar platus, matinis ar faktūrinis, puoštas graviūromis ar brangakmeniais – tai tik dalis pasirinkimų.

Žiedai vyrams tarnauja kaip aksesuaras, pagyvinantis stilių, tačiau labai svarbu laikytis poros taisyklių: ant vienos rankos nepatartinina kartu mūvėti auksinio ir sidabrinio žiedo, o apskritai ant dviejų rankų reiktų nešioti ne daugiau kaip du žiedus, antraip vyras gali atrodyti neskoningai.

Vyriški žiedai – tai populiarus aksesuaras, kurį nuo seno pamėgo vyrai. Kadaise didikai mūvėdavo žiedus ant mažojo pirštelio tam, kad pabrėžtų, jog nedirba juodo darbo. Šiais laikais žiedus vyrai mūvi dėl kitų priežasčių: norėdami pademonstruoti, jog yra vedę arba tiesiog dėl grožio. Jie yra tinkantys tiek jauniems, tiek vyresnio amžio vyrams, savo įvaizdyje nepamirštantiems ir detalių.